Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны
Апи-Ай-Дар
Союз нескольких пчеловодов. Мы получаем нативное пчелиное маточное молочко высокого качества, в промышленных объемах, и производим его первичную переработку.

Бджологосподарство Апі-Ай-Дар

Перша наша пасіка розташована в мальовничому, екологічно чистому місці, на березі річки Айдар Луганської області.

Виробництвом маточного молочка ми почали займатися в 1986 р після Чорнобильської аварії, коли в нашій країні виникла велика потреба в цьому продукті. До цього часу в СРСР уже були результати досліджень, які підтверджували не просто його високу ефективність, а й те, що воно перевершує всі відомі імуностимулятори, в тому числі женьшень.

Рекомендований товар

Основні наші покупці:

  • апітерапевти - використовують при комплексному лікуванні бджолами і бджолопродуктами, особливо корисно поєднання з квітковим пилком (пергою);
  • бджолярі - для розширення свого ярмаркового асортименту;
  • роздрібні покупці, які хочуть берегти здоров'я, а не витрачати сили на лікування. Або ті, у кого є проблеми зі здоров'ям. 

 

Ми раді гостям на нашій пасіці. Ви можете самі взяти участь у процесі виробництва маточного молочка і придбати його в нативному, живому вигляді. Будемо раді Вас бачити з 20 квітня по 20 серпня на нашій пасіці в селищі Світле Луганській області, або в селі Яковлевська, в Підмосков'ї.

 

3авдяки оптимальній організації виробничого процесу, ціна нашого маточного молочка невелика. А його висока якість забезпечується натуральністю кормів. При його виробництві ми, на відміну від більшості виробників Китаю і Таїланду, не застосовуємо неприродні для бджіл білкові добавки, що збільшують вихід продукції (сою, дріжджі, сухе молоко), тому його біологічна активність - величезна.

 

Безкоштовна консультація лікаря-апітерапевта
тел. (+38)-066-693-10-85
skype: vladimir zybatenko

На сторінці Маточне молочкоВи можете ознайомитися з особливостями його застосування, показаннями і протипоказаннями

Там же результати експертних висновків державної лабораторії, які підтверджують високу якість нашої продукції.

Наше маточне молочко Ви можете купити за роздрібною ціною у наших представників у Києві, Москві, Луганську.

Оптом і в роздріб ми відправляємо його службами достави із Сєвєродонецька.. Влітку так само з Москви. Термоупаковка забезпечує заморожений стан протягом 3 діб, під час будь-якої спеки.

Сергей, после первой нашей встречи я внимательно слежу за развитием вашего бизнеса. Искренне рад за ваши успехи. Огромный привет и наилучшие пожелания Владимиру Федоровичу. Лично Вам удачи и успехов в нужном и полезном для здоровья людей деле. Ваш бизнес обречен на успех т.к. он направлен во благо людям. С уважением Мальков Анатолий Васильевич
Купил ректальные свечи от простатита. До приёма, позывы были примерно 5 раз за ночь, после первого курса - 3. Сейчас купил свечи уже на пятый курс. За ночь после 4 курса встаю где-то 1 раз. Свечи не единственный препарат, но я считаю, что они - основной. Благодарю.
Заказывали маточное молочко в город Черкассы. Заказ пришел вовремя, хорошо упакованный, в нормально замороженном состоянии. Качество отличное, закажем еще. Спасибо